Su jeti için koruyucu giysilerimiz sektördeki en yüksek hareket kabiliyetine ve uyumluluğa sahiptir. Ancak, son kullanıcılarımızla yakın işbirliğimiz sayesinde, daha da fazla mobilite ve konfor istediklerini biliyoruz. Müşterilerimizi her zaman dinleriz. Ancak koruma seviyesinden ödün vermeden bu ihtiyaçları nasıl karşılayabiliriz?

Ar-Ge'miz bu zorluğun üstesinden geldi. İncelemeye ve araştırmaya başladılar, ardından çizmeye, kesmeye ve dikmeye geçtiler. Sonra yenilikleri test ettik ve olağanüstü bir şey elde edene kadar biraz daha test ettik. Biz buna Atletik Tasarım diyoruz ve yepyeni bir ürün serisi geliştirmemizi sağladı: EliteOperator!

HAREKET ALANINIZI ARTTIRIN

Atletik Tasarımlı yeni ürün serimiz EliteOperator, bu koruma düzeyinde koruyucu giysinin hareketliliği ve uyumluluğu için oldukça basit bir devrimdir. Atletik Tasarım yürümeyi, eğilmeyi, çömelmeyi, kolları bükmeyi, bacakları bükmeyi, eğilip kalkmayı, merdivenleri tırmanmayı, merdivenlerde yürümeyi ve bir operatörün iş vardiyası sırasında yaptığı diğer her şeyi kolaylaştırır. Fark o kadar dikkat çekici ki, buna inanmak için yeni ürünleri denemelisiniz!

Devrim niteliğindeki Atletik Tasarım, hem koruyucu yüzeyi olan hem de olmayan parçalarda bulunabilir. Koruyucu yüzey artık her yöne daha uyumludur. Koruyucu bir yüzeye sahip olmayan parçalar, vücudun hareketine çok daha iyi uyan ve onu takip eden elastik yeni bir kumaşa sahiptir. Ek olarak, kumaş bir öncekinden daha yumuşaktır. Giysilerin dengesini değiştiren dikişleri de hareket ettirdik ve değiştirdik, böylece vücudun hareketine daha iyi uymaları ve takip etmeleri sağlandı.

Genel olarak, fark inanılmaz. Ve dünyanın her yerindeki kullanıcıların tepkilerini almak ve bunun onların çalışma günleri için ne anlama geldiğini duymak için sabırsızlanıyoruz.

KUMAŞLAR

Techsteel™

Tüm koruyucu alanlarda dış kabuk. Su geçirmez kumaş, aşınmaya ve yırtılmaya karşı çok yüksek dirençli, 500 000'den fazla Martindale.

ESNEKLİK

Korunmasız alanlarda, daha fazla hareketlilik ve konfor için.

Dyneema®

Giysinin içindeki koruyucu kumaş, çelikten 15 kat daha güçlü olan dünyanın en güçlü fiberinden yapılmıştır.

ara-shield®

Dizler ve bacak uçları gibi açıkta kalan yüzeylerde ekstra güçlendirme.

Dizayn

Fark Yaratan
Bir Kama

Her şey ayrıntılarda gizli. Koltuk altı bölgesindeki kama şeklindeki kısım hareket kabiliyetini artırır.

Esnek Diz Kesimi

Pantolon ve Tulumlarımıza esneklik katar.

Kasıkta
Yeni Tasarım

Dyneema® ile korunan alan, hareketliliği artıran birkaç parçaya bölünmüştür.

SON TESTİ İZLEYİN

Onlarla CrossFit yapabiliyorsanız, uygunluk ve hareketlilik sıra dışı bir şey olmalı, değil mi? İki CrossFit sporcusuna bütün EliteOperator giysilerini giydirip onlara bir antrenman yaptırdığımızda düşüncemiz buydu. Aşağıdaki videoyu izleyin!

KURU VE HAFİF KALIN

TECHSTEEL™ dış kumaş hem kir hem de su tutmaz, bu da operatörü gün boyu kuru ve hafif tutar. TECHSTEEL™ 500 000 Martindale üzerinde aşınma ve yırtılmaya karşı çok yüksek bir dirence sahiptir. Dış malzeme ayrıca maksimum güç ve dayanıklılık için Vectran® (LCP) ile güçlendirilmiştir. Bu niteliklere yönelik talep, aslen beton sökme ve beton yıkımı endüstrisinden gelmektedir.

  • Su Geçirmez

  • Kir Tutmaz

  • Vectran

DÜNYANIN EN GÜÇLÜ FİBERİ SİZİ KORUYOR

Giysinin korunan alanlarında ultra güçlü ve ultra hafif bir elyaf olan Dyneema® kullanıyoruz. Elyaf çelikten 15 kat, aramitlerden ise %40'a kadar daha güçlüdür. Bu, güvenlik ve dayanıklılıktan ödün vermeden daha hafif ve daha rahat koruyucu giysiler geliştirmemizi sağlar.

  • Dyneema®

OPTİMUM PERFORMANS İÇİN BEŞ KATMAN

TECHSTEEL™

Kir ve Su Tutmaz.
Dayanıklılık: > 500 000 Martindale.

Dyneema®

Dünyanın en güçlü fiberi.

File astar

Hava alan ve esnek.

Her durumda soğuk kalın

Sıcak ortamlarda su jeti ile mi çalışıyorsunuz? Öyleyse, sizin için iki harika özelliğimiz var: Birincisi, Pantolon ve Tulumlarımızda bulunan bir seçenek olan havalandırmalı koruyucu giysi. Basınçlı havanın giysinin içinden akmasına izin vererek tüm vardiya boyunca sizi serinletiyor. Basınçlı hava sizin için bir seçenek değilse, Soğutma Yeleğimiz iyi bir alternatiftir. Yelek vücuttaki ısıyı emer ve etkili ama yumuşak bir soğutma sağlar.